Logo dji
Logo yuneec
Logo syma
Logo walkera

Kursy i szkolenia na drona - uzyskaj certyfikat

Cennik kursów


VLOS BVLOS** VLOS + BVLOS
PROMOCJA od podstaw gdy już latasz* od podstaw gdy już latasz* od podstaw gdy już latasz*
cena podstawowa 1722 zł 1476 zł 2460 zł 2214 zł 3936 zł 3505 zł
uczniowie, studenci, nauczyciele

10%

1550 zł 1330 zł 2214 zł 1968 zł 3545 zł 3155 zł
przedpłata - 2 tygodnie przed szkoleniem 10% 1550 zł 1330 zł 2214 zł 1968 zł 3545 zł 3155 zł
grupy zorganizowane - od 5 osób 10% 1550 zł 1330 zł 2214 zł 1968 zł 3545 zł 3155 zł
po uwzględnieniu wszystkich zniżek 1205 zł
(980netto)
1033 zł
(840netto)
1722 zł
(1400netto)
1545 zł
(1260netto)
2755 zł
(2240netto)
2455 zł
(1995netto)

* Cena dostępna po sprawdzeniu umiejętności operatora

* Oferta cenowa nie zawiera kosztu obowiązkowych badań lekarskich (ok. 250 zł) i opłaty za egzamin i wydania przez Urząd Lotnictwa Cywilnego Świadectwa Kwalifikacji (201 zł)

** Szkolenie dostępne dla osób posiadających uprawnienie VLOS

Zdobądź świadectwo kwalifikacji UAVO - na operatora drona.

Kurs na drona VLOS „gdy już latasz” – adresowany w szczególności do osób, które mają już doświadczenie w pilotowaniu dronów, a nie zdały jeszcze egzaminu państwowego. Warunkiem skorzystania z tej oferty cenowej jest zaliczenie testu z umiejętności praktycznych, przed instruktorem naszego ośrodka. Na to szkolenie zapraszamy osoby, które mają umiejętności pilotażu jako operatorzy UAV , a pragną zdobyć Świadectwo Kwalifikacji. Część teoretyczna jest zgodna z wymogami Urzędu Lotnictwa Cywilnego i obejmuje minimum 14 godzin wykładów niezbędnych do zdania egzaminu teoretycznego. Część praktyczna obejmuje loty na symulatorach i przygotowanie do wymogów egzaminacyjnych, które odbywa się na sprzęcie i polu wzlotów naszej szkoły. Po ukończeniu tego kursu możesz podejść do Egzaminu Państwowego.

Kurs na drona VLOS „od podstaw” – adresowany jest do osób, które wcześniej nie miały styczności z pilotowaniem drona. Na to szkolenie zapraszamy wszystkich tych, którzy jeszcze nie umieją latać dronem lub radzą sobie jeszcze nieszczególnie. Ten kurs w części teoretycznej obejmuje minimum 14 godzin wykładów zgodnych z programem szkolenia teoretycznego ogłoszonego przez Prezesa Urzędu Cywilnego. Kursanci otrzymują informacje niezbędne do pozytywnego zdania egzaminu państwowego. Część praktyczna to loty na symulatorach, loty w parach uczeń instruktor, i loty samodzielne na sprzęcie naszego ośrodka. W tej części szkolenia kursanci spędzają 4 godziny w powietrzu, co pozwala zdobyć umiejętności potrzebne do zdobycia świadectwa kwalifikacji operatora drona.

Kurs na drona BVLOS – szkolenie BVLOS jest dostępne tylko dla osób posiadających uprawnienie VLOS

Kurs na drona BVLOS „gdy już latasz”- to szkolenie adresowane do osób, które już posiadają uprawnienie VLOS i pragną zdobyć uprawnienia pozwalające na latanie poza widocznością. Warunkiem skorzystania z tej oferty cenowej jest zaliczenie testu teoretycznego i praktycznego VLOS, przed instruktorem naszego ośrodka. Na to szkolenie zapraszamy osoby, które mają umiejętności pilotażu jako operatorzy UAV , a pragną zdobyć Świadectwo Kwalifikacji z uprawnieniem BVLOS. Część teoretyczna jest zgodna z wymogami Urzędu Lotnictwa Cywilnego i obejmuje minimum 25 godzin wykładów niezbędnych do zdania egzaminu teoretycznego. Część praktyczna obejmuje loty na symulatorach i przygotowanie do wymogów egzaminacyjnych, które odbywa się na sprzęcie i polu wzlotów naszej szkoły. Po ukończeniu tego kursu możesz podejść do Egzaminu Państwowego.

Kurs na drona VLOS +BVLOS „ gdy już latasz” – skierowane jest do osób, które mają umiejętność pilotażu statków bezzałogowych i pragną potwierdzić to zdobyciem świadectwa kwalifikacji BVLOS ( latania w zasięgu wzroku i poza widocznością). Warunkiem skorzystania z tej oferty cenowej jest zaliczenie testu z umiejętności praktycznych, przed instruktorem naszego ośrodka. Na to szkolenie zapraszamy osoby, które mają umiejętności pilotażu jako operatorzy UAV , a pragną zdobyć Świadectwo Kwalifikacji. Część teoretyczna jest zgodna z wymogami Urzędu Lotnictwa Cywilnego i obejmuje minimum 25 godzin wykładów niezbędnych do zdania egzaminu teoretycznego. Część praktyczna obejmuje loty na symulatorach i przygotowanie do wymogów egzaminacyjnych, które odbywa się na sprzęcie i polu wzlotów naszej szkoły. Po ukończeniu tego kursu możesz podejść do Egzaminu Państwowego.

Kurs na drona BVLOS lub VLOS + BVLOS „od podstaw”- adresowany jest do osób, które wcześniej nie miały styczności z pilotowaniem drona., a pragną nauczyć się latać z widocznością i poza widocznością, lub do osób posiadających uprawnienie VLOS, które nie zdały testu teoretycznego wewnętrznego naszego ośrodka z zakresu VLOS. Część teoretyczna jest zgodna z wymogami Urzędu Lotnictwa Cywilnego i obejmuje minimum 25 godzin wykładów niezbędnych do zdania egzaminu teoretycznego. Część praktyczna obejmuje loty na symulatorach i przygotowanie do wymogów egzaminacyjnych, które odbywa się na sprzęcie i polu wzlotów naszej szkoły. Jest to 15 godzin lotu z czego 7 godzin na symulatorach. Po ukończeniu tego kursu możesz podejść do Egzaminu Państwowego.

Kurs na drona MTOM

Szkolenie pozwalające zdobyć uprawnienie do kierowania BSP o masie do 25 kg.Po zdobyciu umiejętności latania dronem  o masie do 5 kg, w ramach 4 godzin lotów na sprzęcie naszego ośrodka, poszerz uprawnienia o możliwość lotów „dużymi maszynami” w przedziale wagowym od 5 kg do 25 kg. Cena szkolenia to 600 zł.

Kurs na drona GIS

To szkolenie jest dedykowane osobom, które chcą zdobyć  wiedzę z zakresu fotogrametrii i systemów informacji geograficznych. Polecane dla inżynierów (architektów, projektantów, geodetów, itp) oraz operatorów dronów, którzy chcą wykonywać profesjonalne zdjęcia do ortofotomap. Zakres szkolenia może być dostosowany do indywidualnych potrzeb zainteresowanego.  Cena na telefon.

Kurs doszkalający

Dodatkowe zajęcia praktyczne dla osób, które nie czują się pewnie w powietrzu lub nie zdały egzaminu praktycznego. Cena  1 godziny szkolenia to 100 zł

Indywidualny tok nauczania

Dla osób, które z różnych względów nie mogą wziąć udziału w szkoleniach grupowych, oferujemy możliwość zdobycia świadectwa kwalifikacji w ramach szkolenia indywidualnego, dostosowanego do jego potrzeb. Cena na telefon.


Elastyczne ustalanie terminów:

  • dla grup możliwość zaplanowania dogodnego terminu i miejsca szkolenia
  • dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zrobienie wolnego, możliwość zorganizowania kursów popołudniowych lub weekendowych
  • możliwość szkolenia w systemie indywidualnym

Bonusy dla naszych klientów:

  1. Uczniom naszej szkoły udostępniamy bezpłatnie sprzęt do 5 kg na egzamin państwowy
  2. Zapewniamy możliwość zdawania egzaminu państwowego, na miejscu, w Białymstoku
  3. Na zakup sprzętu otrzymujesz atrakcyjny rabat i bezpłatne przeszkolenie sprzętowe
  4. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami tak by Świadectwo Kwalifikacji przyniósł Ci listonosz do domu
  5. Udostępniamy możliwość doskonalenia pilotażu na symulatorach po zakończeniu szkolenia
Zajęcia teoretyczne Zajęcia praktyczne Bonusy
Na naszym kursie dowiesz się wszystkiego na temat bezpieczeństwa, przeznaczenia, budowy, teorii obsługi i operowania BSP zgodnie z programem szkolenia Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Symulatory
Bez zbędnego stresu, zaczniesz przygodę z pilotażem od zajęć na profesjonalnych symulatorach. Dzięki temu pierwsze loty staną się prostsze i przyjemniejsze. Jeśli po lotach praktycznych nadal nie będziesz czuł się pewnie udostępnimy Ci symulator bez ograniczeń na czas trwania kursu.
Loty modelami
Nasi instruktorzy nie ograniczają się do tego byś zdał egzamin – chcą byś nauczył się latać i by sprawiało Ci to radość. Tylko u nas oferujemy Ci możliwość latania modelami DJI, Yuneec, Walkera byś mógł zdecydować , którym z nich, latanie najbardziej Ci odpowiada.
1. Uczniom naszej szkoły udostępniamy sprzęt na egzamin
2. Zapewniamy możliwość zdawania egzaminu państwowego, na miejscu, w Białymstoku
3. Na zakup sprzętu otrzymujesz rabat i bezpłatne przeszkolenie sprzętowe
4. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami tak by Świadectwo Kwalifikacji przyniósł Ci listonosz do domu.

Odwiedź nasz sklep internetowy z dronami

W naszej ofercie znajdują się produkty wiodących producentów na rynku, a także modele używane oddane w komis - każdy znajdzie coś dla siebie.

Lecący dron